استادکاری با دستکش ضد برش فلزی کارگر خود را خفه کرد

دستکش ضد برش فلزی در برابر پارگی، سوراخ شدن و برش اغلب از موادی مانند فولاد ضد زنگ با درجه بالا یا پلی پارا فنیلن ترفتالامید  ساخته می شوند و معمولاً دارای زیبایی مشبک هستند.

این دستکش‌ها که در برابر آسیب‌های ناشی از اشیاء تیز یا ساینده مانند شیشه و چاقو مقاوم هستند اغلب از نظر ارگونومی برای تناسب دقیق طراحی شده‌اند.

همانطور که قبلاً ذکر شد، دستکش‌های پارچه‌ای و نخی را می‌توان برای کاربردهایی که به مواد ساینده یا تیز جزئی تا متوسط نیاز دارند نیز استفاده کرد.

هنگامی که با آسترهای متشکل از مواد قوی‌تر مانند پلاستیک تولید می‌شوند، محافظت در برابر سایش یا بریدگی مؤثرتری را ارائه می‌دهند.

دستکش‌های مقاوم در برابر حرارت، مانند دستکش‌های مقاوم در برابر حرارت و دستکش‌های مقاوم در برابر سرما، از دمای شدید محافظت می‌کنند و از مواد مختلفی ساخته می‌شوند.

دستکش

از دستکش های نئوپرن برای محافظت در برابر یخ زدگی و جراحات سوختگی مانند دستکش های آتش نشانی استفاده می شود.

علاوه بر ویژگی‌های مقاوم در برابر حرارت، این ماده انعطاف‌پذیر و بادوام برای عملیات‌های مختلف مؤثر است زیرا در معرض دمای شدید حتی از لاستیک طبیعی نیز بهتر است.

برخی از کاربردهای رایج این دستکش ها شامل عملیات پتروشیمی و تولید سیم می باشد.

مواد آلومینیومی قادر به کارکردن و مقاومت در برابر دماهای بسیار بالا (بسته به فرمول خاص، تا و بیش از 2000 درجه فارنهایت) هستند.

دستکش های ساخته شده از این ماده همراه با خواص عایق و بازتابی مواد، برای عملیات های با دمای بالا مانند جوشکاری، کوره و ریخته گری و برخی کاربردهای آزمایشگاهی مناسب هستند.

دستکش های مقاوم در برابر ضربه و دستکش های مقاوم در برابر ارتعاش می توانند هر گونه ضربه و لرزشی را که ممکن است در حین عملیات صنعتی رخ دهد، مانند آنچه در حین ساخت یا کار ساختمانی ایجاد می شود، جذب کنند.

جذب این انرژی برای محافظت از اپراتورها حیاتی است به ویژه زمانی که ممکن است برای مدت طولانی در معرض این خطرات قرار گیرند زیرا قرار گرفتن در معرض طولانی مدت ممکن است برای سلامتی آنها مضر باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.