پدری شب ها بدون دستکش کف دوبل نمی تواند بخوابد

دستکش کف دوبل از پلی وینیل کلرید (PVC) ساخته شده اند که برای انعطاف پذیری، یک عامل پلاستیک کننده اضافه شده است.

بر خلاف لاتکس که از لاستیک طبیعی ساخته می شود نیتریل از لاستیک مصنوعی تولید می شود. از لاتکس قوی تر و مقاوم تر در برابر سوراخ شدن است و اغلب مقرون به صرفه تر است.

علاوه بر این، استفاده از نیتریل خطر واکنش آلرژیک را کاهش می دهد از آنجایی که دستکش‌های نیتریل در برابر خطرات زیستی، گریس، روغن و مواد شیمیایی محافظت می‌کنند، بسیاری از متخصصان در محیط‌های علمی و بهداشتی از آن‌ها استفاده می‌کنند.

علاوه بر این، آنها در بین هنرمندان تاتو و مکانیک خودرو محبوب هستند در مجموع، دستکش های نیتریل بهترین گزینه PPE برای یک دستکش یکبار مصرف همه منظوره هستند.

دستکش

برخی از افراد حس لامسه تولید شده توسط دستکش های نیتریل را دوست ندارند و احساس می کنند مهارت و آزادی حرکت آنها به گونه ای که با دستکش های لاتکس نیست، مختل شده است.

در حالی که این اولویت در هنگام کار با ابزارهای ظریف یا قطعات کوچک مورد توجه قرار می گیرد، تولید به طور فزاینده ای پیچیده می شود و بسیاری از کاربران امروزه به سختی می توانند تفاوت بین نیتریل و لاتکس را تشخیص دهند.

مزیت اصلی دستکش‌های وینیل قیمت پایین آن‌ها است که آن‌ها را به گزینه‌ای محبوب برای موقعیت‌هایی تبدیل می‌کند که دستکش‌ها مرتباً تعویض می‌شوند و دور انداخته می‌شوند.

برای موقعیت‌هایی که شامل مواد شیمیایی خطرناک یا عوامل بیماری‌زا نمی‌شوند مانند خدمات غذا، نظافت منزل و برخی روش‌های پزشکی، دستکش‌های وینیل گزینه‌ای مقرون‌به‌صرفه هستند.

این دستکش ها برای کسانی که می خواهند از تماس با مواد آلرژی زا اجتناب کنند نیز انتخاب خوبی است اگر به یک دستکش ساده و سبک نیاز دارید، وینیل بهترین انتخاب برای بسیاری از حرفه ای ها است.

در حالی که دستکش‌های وینیل نرم‌تر هستند و بافتی دارند و احساس می‌کنند که برخی افراد ترجیح می‌دهند، دوام کمتری نسبت به دستکش‌های نیتریل دارند. بنابراین هنگام کار با مواد عفونی نباید از دستکش وینیل استفاده کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.