چمن مصنوعی ورزشی که جان مربی فوتبال را در بازی جام جهانی گرفت

طراح منظر کاتلین فرگوسن در مصاحبه ای خاطرنشان کرد که اگرچه او تمام تلاش خود را می کند تا مشتریان را از نصب چمن های مصنوعی دور نگه دارد. مواردی وجود دارد که کاربرد آنها منطقی است.

دیوید برگر، باغبان دیویس دانشگاه کالیفرنیا نیز موارد خاصی را تشخیص می دهد که در آنها چمن مصنوعی ورزشی می تواند گزینه مناسبی باشد.

این هرگز اولین انتخاب ما نیست، اما گاهی اوقات بهترین گزینه است. سال ها پیش، یکی از مشتریان ما یک عرشه بتنی بزرگ در دامنه تپه ای داشت و می خواست یک فضای سبز در فضای باز برای بازی فرزندان خود بدون برداشتن کامیون های بتن یا نصب آبیاری ایجاد کند.

چمن مصنوعی چمن در سال های اخیر بسیار راه یافته است. پلاستیک های بهبود یافته که در برابر اشعه ماوراء بنفش مقاوم تر هستند به این معنی است که چمن مصنوعی برای مدت طولانی تری خوب به نظر می رسد.

و تمام کنید، در مورد فرآیند نصب بپرسید و مدتی را با پای برهنه راه بروید، بپرید و روی چمن مصنوعی دراز بکشید. این صاحبان خانه قبل از اینکه تصمیم بگیرند چمن مصنوعی را امتحان کنند، برای پنج تا شش سال تلاش کرده بودند که یک چمن نگهداری کنند.

آنها به ما گفتند که ترکیبی از شرایط خشکسالی و حیات وحش ویرانگر – و استرس ناشی از پناه گرفتن در محل به عنوان والدین کودکان 6 و 8 ساله که نیاز به فضای بیرون برای سوختن انرژی دارند.

در نهایت آنها را به سمت هزینه کردن سوق داد. وصله غم انگیز به نظر می رسد به یک منطقه بازی کاربردی آنها از نتایج نصب 30 در 20 فوت راضی هستند و به ما گفتند که بچه ها و دو سگشان آن را دوست دارنداز بچه ها پرسیدیم و آنها موافقت کردند.

والدین در تعطیلات آخر هفته روی آن تمرین می کنند. آنها گفتند: “ما هرگز زمان بیشتری را در حیاط خلوت خود سپری نکرده‌ایم، بنابراین ارزشش را داشت و فقط آرزو می‌کنیم که سال‌ها پیش این کار را انجام می‌دادیم.”

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.