کشف دفتر 100 برگ ارزان متعلق به 1000 سال پیش در هند

آیا تعداد زیادی دفتر 100 برگ ارزان در اطراف وجود دارد؟ آنها را هدر ندهید! شما می توانید از یک دفترچه خالی برای تهیه دفترچه یادداشت، ردیابی عادات خود، برنامه ریزی زندگی خود یا انجام هر کاری استفاده کنید.

در زیر 30 روش جالب و موثر برای استفاده از این نوت بوک های خالی و نیمه استفاده شده اضافه شده است!

گرفتن یک نوت بوک خالی کاملاً جدید یکی از هیجان انگیزترین احساسات است پتانسیل زیادی وجود دارد، آزادی بسیار زیادی!

احساس شکستن باز کردن جلد جلو، بافت کاغذ در دستان شما می تواند مست کننده باشد اما همچنین می تواند کاملاً ترسناک باشد! گاهی اوقات خالی بودن صفحه اول می تواند بسیار زیاد باشد و باعث شود احساس کنید که مطمئناً این چیز زیبا را خراب خواهید کرد.

دفتر

ممکن است وسوسه شوید که این دفترخالی زیبا را در قفسه خود قرار دهید همراه با مجلات خالی دیگری که جمع آوری کرده اید من می دانم که داشتن مجموعه وسیعی از مجلات کم استفاده و ناامیدی منحصر به فرد همراه با آن چه حسی دارد.

خوشبختانه، پس از چند سال کاوش در ژورنال، ده ها راه برای استفاده مناسب از نوت بوک های خالی زیبا پیدا کردم اگر آماده الهام گرفتن از مجموعه ژورنال خود هستید، پس قلم مورد علاقه خود را بردارید و بیایید وارد شوید!

آیا شما یک سرگرمی مشتاق هستید؟ سپس برای تمام پروژه ها و خریدهای مربوط به سرگرمی خود یک دفتر یادداشت نگه دارید! ایده های تقریبی از برنامه های خود را ترسیم کنید، پروژه ها را اندازه بگیرید و مواردی را که نیاز دارید یا می خواهید در آینده بگیرید، یادداشت کنید.

به این ترتیب شما سابقه ای از تمام کارهایی که انجام داده اید دارید تا جزئیات کلیدی را فراموش نکنید.

آیا به معنای رویاهای خود علاقه دارید؟ آیا می خواهید یاد بگیرید چگونه رویای شفاف را ببینید؟ سپس یک دفترخاطرات رویایی ضروری است! یک دفتر یادداشت در کنار تخت خود داشته باشید و ماجراهای شبانه خود را هنگام بیدار شدن یادداشت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.