کشف یک کیلو طلا در کفش جردن سایز ۳۸ که در سطل آشغال بود

مشخص ترین کفش در انواع کفش جردن سایز ۳۸ به سبک پروس، کفش مردانه آکسفورد است کفش آکسفورد یک سبک کفش شیک است، زیرا به طور سنتی از چرم ساخته می شد و از نظر تاریخی کاملاً صاف بود.

تفاوت اصلی بین بروگ نیمه با بروگ کامل این است که دومی حد درز پنجه را به صورت دو قوس و در یک قله کامل می‌کند و بنابراین نقطه‌گذاری اغراق‌آمیزتر می‌شود.

دقیقاً به خاطر همین پنجه برآمده، این کفش جردن سایز ۳۸ در آمریکا به نوک بال، یعنی کفشی با نوک بال معروف است با توجه به رسمی بودن دوخت پروس آن، پوشیدن آن با کت و شلوار مجاز است، اگرچه استفاده از آن عمدتاً به موقعیت های غیررسمی تر گسترش می یابد.

با این حال، ترکیب بروگ کامل با کت و شلوار صبحگاهی یا در موقعیت های بسیار رسمی غیر قابل تصور است.

کفش

طراحی کفش جردن سایز ۳۸ اغلب ساده است، اما می‌تواند شامل تزئینات یا سوراخ‌های کوچک مانند دوخت دوخت در امتداد جعبه پنجه باشد از این رو، باید بدانید بروگ، نیمه بروگ و فول بروگ چیست با طناب هایی بسته می شود که از پنج یا شش جفت سوراخ می گذرد.

این کفش جردن سایز ۳۸  ابتدا در اسکاتلند و ایرلند ظاهر شدند، جایی که گاهی اوقات آنها را Balmorals می نامند و در قرن نوزدهم در دانشگاه آکسفورد محبوبیت زیادی پیدا کردند.

بر خلاف نوع اصلی دیگر کفش جردن سایز ۳۸  کفش دربی، دو بال چرمی با سوراخ های توری در قسمت پایین به هم دوخته می شوند کفش‌ها را می‌توان از طیف گسترده‌ای از چرم‌های مناسب برای موقعیت‌های مختلف، از کفش‌های شب چرم رسمی تا کفش‌های روزانه، درست کرد.

بر خلاف درز پروس، در انگلیسی دو لنگه کفش جردن سایز ۳۸ در بالای قسمت جلوی کفش دوخته می شود بسته شدن با توری در قسمت بالای دم. علاوه بر این، زبانه امتداد قسمت جلویی کفش است که در زیر دو طرف قرار دارد، برخلاف آنچه در درز پروس یافتیم که از یک تکه چرم جداگانه ساخته شده است.

جدا از ظریف بودن، این طیف از کفش جردن سایز ۳۸ از نظر راحتی برای کسانی از شما که پاهای پا بلندی دارند توصیه می‌شود در این نوع کفش مردانه 3 مدل اصلی وجود دارد که این نوع دوخت را در خود جای داده است: دربی یا بلوچر، کرامول و گرافتون.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.